Skočit na obsah

Aktuálně

Hraj s Herkulesem o Xbox

Čím víc lepíš, tím je větší šance na výhru.

Podzimní cool soutěž je od 1. září konečně tady! Chceš vyhrát Xbox, tablet Asus, chytrý telefon Samsung S III mini nebo další hodnotné ceny?

Celý článek »

Jak pracovat s Lihovými mořidly?

Chtělo by to změnu! Je to tak zašlé a nevýrazné! Nemá to šťávu! Tak pokud jste vyslovili právě tyto věty při pohledu na váš jak starý , tak nový dřevěný nábytek nebo podlahu, pak pro vás máme snadnou pomoc. Probuďte v sobě alespoň krapet z duše kutila a do renovace zamilovaných kusů se pusťte sami.

Celý článek »

Pěstujte si hladové bakterie

Dřez po mytí nádobí odtéká tak pomalu, že klidně zvládnete zvednout telefon a objednat odvoz obsahu už zase plného septiku. To telefonní číslo znáte už nazpaměť – voláte ho každý měsíc. Pak umyjete špinavý dřez a opět čekáte až voda „odbublá“ kamsi do útrob odpadního systému. Máte náladu pod psa, umývání pár kousků nádobí se protáhlo na dobrou půlhodinu.

Celý článek »

Udělejte grilovací party! Čištění grilu se bát nemusíte!

Také je grilování Vaším nejoblíbenějším způsobem, jak připravit šťavnaté masíčko, zeleninku a další pochoutky, ale raději grilujete u známých či příbuzných, protože pak nemusíte gril čistit? Buďte féroví a uspořádejte pro změnu grilovací party u sebe! Čištění grilu se už bát nemusíte.  

Celý článek »

Přemýšlíte čím zabavit děti o prázdninách?

Co třeba nějakou kreativní činnosti jako je modelářství, respektive lepení papírových modelů? Zkusit můžete vybrat například letadlo, auto nebo loď, které budou dětem připomínat blížící se dovolenou.

Celý článek »

Herkules v novém designu

Legendární lepidlo Herkules dostalo nový design!

Nyní lepidla Herkules 30, 130, 250 a 500 g naleznete v inovovaném designu a speciálně tvarovaném balení pro snadnou aplikaci.

Celý článek »

Na smradlavé septiky je BIO Golem pašák

BIO Golem je biologicky aktivní, přípravek k prima rozkladu a dezodoraci organických látek v suchých záchodech, odpadních jímkách, septicích a domovních ČOV.

Celý článek »

MEFISTO Na krbová skla vyčistí saze a mastnotu dokonale a snadno

I když to zatím tak nevypadá, zanedlouho přijede podzim a s ním i plno krásných chvilek pro majitele krbů. Kde jinde totiž trávit sychravé podzimní večery než u tepla krbu. Pokud si plameny z vašeho krbu chcete maximálně užít, potom pro vás máme tip – pořiďte si čistící připravek MEFISTO Na krbová skla – překvapí vás svou silou.

Celý článek »