Skočit na obsah

Zakázková výroba

Druchema, jakožto tradiční česká, ale i moderní společnost evropského formátu, se snaží jít stále vpřed a zlepšovat po všech stránkách svoji práci a služby. Proto mezi přední cíle Druchemy patří uspokojení všech potřeb a požadavků zákazníka. A právě zde vzniká prostor pro zakázkovou výrobu, která momentálně patří mezi priority v aktivitách společnosti. Druchema má pro Private Label ty nejlepší možnosti a podmínky. Nabízí pevné zázemí výzkumného střediska se zkušenými odborníky v oblasti chemie a spotřební výroby, odborně proškolené vývojáře a techniky a další potřebné profesionály na svých místech.

Máte nápad, produkt nebo jasnou představu a jen nevíte, kdo by Vám mohl pomoci s realizací či testováním? Neváhejte a obraťte se na nás!

Poskytneme Vám vývoj, testování, adjustaci v následcích oblastech:

DOMÁCNOST

ZAHRADA

HOBBY

SPORT

AUTOKOSMETIKA

SPECIÁLNÍ PRODUKTY

 

A samozřejmě v jakékoli další oblasti dle specifických požadavků zákazníka kompletní zajištění zakázkové činnosti v těchto oblastech:

Nové výrobky podle aktuální potřeby zákazníka

Dodávky výrobků Private Label

Přesně dle dispozic a požadavků zadavatele

Chemické polotovary, obaly a etikety

Tekuté a práškové produkty

Příprava tekutých a práškových produktů do různých obalů jako jsou lahvičky, lahve, kanystry, sudy a IBC kontejnery, o objemech 30 ml - 1000 litrů a obsahu 5 g - 1000 g)

V oblasti strategického zajištění polotovarů, typů balení a etiket

Komplexní zajištění, včetně přímých dodávek koncovému zákazníkovi