Skočit na obsah

Aktuálně

Vylepšili jsme web Moje Velikonoce.cz

Aktualizovali a přepracovali jsme velikonoční web. Web získal úplně novou tvář a provedení.

 

Celý článek »

Čtenáři Receptáře doporučují HERKULES!

Lepidlo Herkules není jen legendou, ale i skutečným unikátem! Nejen, že celé roky neodmyslitelně patří do našich domácnost, kanceláří, škol a dílen, ale nyní sbírá ceny, kde jen se dá.

Celý článek »

Vývoj nových vosků

Děkujeme za zájem mezi českými lyžaři o nové vosky s flourem. Byli jsme rádi, že se můžeme podělit o zkušenosti a postřehy z jejich vývoje a všeho, co tato práce přináší. 

Celý článek »

Vytvořte originální dárek - batikovaný šátek

Obdarujete své blízké vlastnoručně vytvořeným dárkem. Je elegantní, skoro nic nestojí. Stačí jen pár věcí a fantazie.

 

Celý článek »

Vytvořte vlastní šperky a udělějte sobě i druhým radost

Pokud rádi tvoříte, máme pro vás tip – vyrobte si vlastnoručně originální šperk z hmoty MODELIT. Že nejste právě nejzručnější? Tak to vůbec nevadí - pro naše šperky stačí být zručný jen málo a přece dosáhnete zajímavých výsledků. Stále váháte? Zkuste to!

Celý článek »

Nový Herkules Puzzle 130 s aplikátorem

Dlouhé podzimní a zimní večery se blíží a s nimi i hledání vhodné zábavy. Tou může být třeba skládání puzzle, které navíc bystří, nejen dětskou, mysl.

Celý článek »

Aby byla práce ve škole už jen zábava

Škola je opět v plném proudu, ale otázka školních potřeb bude zřejmě ještě nějaký ten pátek k řešení. Pokud přemýšlíte, jaké pomůcky pořídit dítěti například do hodin výtvarné výchovy nebo kreativních dílen, sáhněte po novince z rodiny lepidel Herkules.

Celý článek »

Deratizace a jak na ni

Myši, krysy a potkani neopustili blízkost lidských sídel ani v době počítačů a moderních technologií. Místo krysaře s píšťalkou však využíváme nejrůznější chemické prostředky.

Celý článek »

Novinka v sortimentu lepidel Herkules – lepicí tyčinka Herkules Mizím

Herkules slaví úspěchy a společně s nimi rozšiřuje i své portfolio legendárních lepidel. V těchto dnech přichází na trh lepicí tyčinka nové generace s příznačným názvem Herkules Mizím. Dokonale se hodí hlavně pro děti do škol, ale zamilujete si ji i v domácnostech nebo kancelářích.

Celý článek »