Skočit na obsah

Druchema slaví 65 let


Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby slaví v letošním roce 65 let své nepřetržité existence. Společnost vznikla na začátku 50. let, v roce 1951 a dokázala se plně udržet bez přerušení až do současnosti.

Kromě svých legendárních produktů, mezi které patří například lepidla Herkules a Dispercoll, velikonoční produkty OVO, čističe Bistrol a Mefisto nebo lyžařské vosky Skivo, přichází Druchema se stále novým sortimentem. Plně inovuje své léty prověřené produkty, přizpůsobuje je uživatelům a kromě toho sleduje aktuální trendy a získává ocenění, jak přímo od uživatelů, tak i od odborníků.

Společnost Druchema se v průběhu let stala největším českým chemickým družstvem, přestála období totalitního režimu a náročná 90. léta, nikdy nepřešla do rukou zahraničních vlastníků a nepřesunula výrobu do Asie a jiných rozvojových zemí. Přesto si stále dokázala udržet přijatelné ceny, kterými vychází vstříc svým zákazníkům i osvědčenou kvalitu, která je pro ni léta typická.

Uživatelé oceňují zejména kvalitu lepidel Herkules, která se vyznačují pevnými spoji, a mezi oblíbené produkty patří i velikonoční sortiment OVO, který jde s dobou, přichází s novinkami vycházejícími z aktuálních trendů i přizpůsobení aplikace a uživatelských možností dnešní době. Druchema se zároveň z dlouhodobého hlediska soustředí na vývoj nových produktů a snaží se být svému zákazníkovi partnerem v jeho každodenním životě.

« zpět na přehled článků