Skočit na obsah

Larrin Rez a vodní kámen - Pomeranč s rozprašovačem, 500 ml 

Larrin Rez a vodní kámen - Pomeranč

Novinka Larrin Rez a vodní kámen - Pomeranč s rozprašovačem, 500 ml


Cena s DPH: 85 Kč

Obsah: Larrin Rez a vodní kámen - Pomeranč

skladem

Čisticí prostředek s dlouhotrvající vůní a kvalitou od českého výrobce. Odstraňuje rez, vodní kámen, vápenaté a mýdlové usazeniny, navíc příjemně voní. Snadné a rychlé použití v celé domácnosti.

Obsah: Larrin Rez a vodní kámen - Pomeranč

BYTOVÁ CHEMIE

Pomeranč varianta překvapí svou příjemnou svěží citrusovou vůní, která vydrží po úklidu i několik dní. Navíc dodá zašlým místům zářivý lesk a čistotu, ošetří znečištěné povrchy.
Čistič má speciální složení, díky kterému dokonale odstraní staré usazeniny, vytváří speciální ochranný film zabraňující dalšímu znečištění. Navíc je vybaven praktickým rozprašovačem, se kterým je aplikace rychlejší, snazší a příjemnější.

Registrační číslo (kód): 01492
EAN kód:8595000914928
MJ základní:ks
MJ v balení:12.000
MJ na paletě:720.000
Hmotnost:0.575 kg
Obsah:Larrin Rez a vodní kámen - Pomeranč

Čistič má speciální složení, díky kterému dokonale odstraní staré usazeniny, vytváří speciální ochranný film zabraňující dalšímu znečištění. Navíc je vybaven praktickým rozprašovačem, se kterým je aplikace rychlejší, snazší a příjemnější. Odstraňuje rez, vodní kámen, vápenaté a mýdlové usazeniny, navíc příjemně voní. Vhodný na všechny nerezové, keramické a smaltované povrchy (vany, umyvadla, sprchové kouty, dlaždice, obklady, vodovodní baterie, apod.).

Použití: Otočte trysku do polohy. Nastříkejte na čištěný povrch, rozetřete, opláchněte vodou. Při silnějším znečištění nechejte působit déle. Postup možno zopakovat. Nepoužívejte na povrchy méně odolné vůči kyselinám (mramor, kámen, starší typy smaltů, lakované povrchy, hliník, apod.). Vymytý prázdný obal odložte do tříděného odpadu.

Položit prodejci dotaz k produktu Larrin Rez a vodní kámen - Pomeranč s rozprašovačem, 500 ml Larrin Rez a vodní kámen - Pomeranč

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit

Ochrana osobních údajů

Doporučit produkt Larrin Rez a vodní kámen - Pomeranč s rozprašovačem, 500 ml Larrin Rez a vodní kámen - Pomeranč

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží.

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Ochrana osobních údajů

Dokumenty ke stažení