Skočit na obsah

Lepidlo Herkules vítězem ankety Čtenáři Receptáře doporučují


Legendární lepidlo Herkules a jedna z vlajkových lodí společnosti Druchema, které loni prošlo výraznou inovací, sklízí úspěchy i nadále.

Důkazem toho je aktuální ocenění v anketě Čtenáři receptáře doporučují, jejíž výsledky byly vyhlášeny minulý týden na slavnostním večeru v Obecním domě. Inovované lepidlo Herkules bylo čtenáři zvoleno v kategorii Lepidel a tmelů a rok se tak může pyšnit titulem Čtenáři Receptáře doporučují. Herkules je totiž skutečně nejoblíbenějším lepidlem čtenářů našeho nejprodávanějšího hobby titulu – měsíčníku Receptář.

Herkules v této čtenářské anketě uspěl před konkurencí zahraničních značek, čímž se opět potvrdilo, že Češi zůstávají věrni známé značce české společnosti s letitou historií a především prověřené kvalitě.

„Věříme, že k ocenění od čtenářů a k jejich pozitivnímu hodnocení přispěla i loňská inovace a redesign lepidel Herkules a hlavně, jejich kompletní sjednocení a vylepšení uživatelských možností. Změny už skutečně byly třeba a jsme maximálně potěšeni, že se Herkulesu v konkurenci dobře daří,“ říká Miluše Valdová, obchodní ředitelka společnosti Druchema.


Druchema však bude i v letošním roce pracovat na dalším vývoji v sortimentu lepidel. Před několika dny získal právě Herkules a také lepidlo Dispercoll novou certifikaci Technického a zkušebního ústavu o zdravotní nezávadnosti. Během roku 2015 dále uvede společnost na trh například novinku Herkules Expert určenou pro truhláře, modeláře a další profesionální dílny. Na podzim letošní roku je pak plánována další novinka určená pro změnu spíše pro děti do škol nebo pro drobné domácí lepení. 

Herkules_cena Receptáře_001 Herkules_cena Receptáře_002

Herkules_cena Receptáře_003 Herkules_cena Receptáře

Celá zpráva ke stažení zde.

« zpět na přehled článků