Skočit na obsah

Druchema mezi 100 nejlepšími českými firmami


Druchema, Družstvo pro chemickou výrobu a služby se těší z dalšího úspěchu! Aktuálně získala ocenění v prestižní soutěži Českých 100 Nejlepších. Soutěž, která každoročně vyhlašuje 100 nejlepších českých firem ocenila Druchemu za rok 2021 v kategorii Družstevnictví a zaměstnanost.

Ve 26. ročníku soutěže tak získala Druchema ocenění v kategorii, která v aktuálním roce a situaci těší snad nejvíce. „Jsme opravdu nadšeni, že jsme se zařadili mezi 100 nejlepších českých firem, konkrétně v oblasti družstevnictví a zaměstnanosti. O to více v letošním roce, kdy na celospolečenské úrovni bojujeme s koronavirovou pandemií a jejími dopady. Celá řada našich spoluobčanů bohužel vlivem krize přišla o práci, proto považujeme za pozitivní, že Druchema jako tradiční česká firma může stále poskytovat pracovní příležitosti, stabilní zázemí a zaměstnanecké benefity a vytvářet další pracovní pozice s ohledem na její expanzi,“ říká Ing. Jiří Daněk, předseda představenstva Druchemy.

Připomeňme, že soutěž Českých 100 Nejlepších každoročně oceňuje tuzemské společnosti dosahují mimořádných úspěchů, a to napříč trhem a obory.

« zpět na přehled článků