Skočit na obsah

Pomáháme i během koronavirové epidemie


Společnost Druchema se snaží pomáhat i během koronavirové epidemie. Zapojili jsme se proto do boje proti koronaviru a stali se výrobcem a dodavatelem desinfekčního prostředku Anti-COVID určeného proti infekci COVID-19.

Aktuálně pro vás vyrábíme nový desinfekční prostředek dle receptury Světové zdravotnické organizace (WHO), schválený Ministerstvem zdravotnictví ČR. Snažíme se tak vedle záchranných složek a dalších potřebných pomáhat chránit naše zdraví a životy.

Denně v Druchemě vyprodukujeme zhruba 90-100 tisíc litrů přípravku, čemuž jsme museli přizpůsobit i výrobu. Pořídili jsme nové výrobní zařízení a začali se samotnou výrobou a distribucí. Anti-COVID je v první fázi určen pro státní a samosprávní úřady, organizace a firmy, kde se stará o zdraví všech, bez kterých by naše fungování nebylo možné.

Takto rychlá reakce na aktuální vývoj a nasazení výroby by nebyla možná bez zaměstnanců Druchemy, kteří se sami myšlenkou nadchli a potvrdili svoji pracovitost, obětavost a oddanost, včetně práce o víkendech a dalšího nadstandardního přístupu. Těší nás, že desinfekční prostředek můžeme vyrábět přímo u nás v ČR, aby se co nejrychleji dostal na potřebná místa v naší zemi.

Nyní si můžete dezinfekci zde také objednat.

Jsme s vámi!

« zpět na přehled článků