Skočit na obsah

Udělejte grilovací party! Čištění grilu se bát nemusíte!


Také je grilování Vaším nejoblíbenějším způsobem, jak připravit šťavnaté masíčko, zeleninku a další pochoutky, ale raději grilujete u známých či příbuzných, protože pak nemusíte gril čistit? Buďte féroví a uspořádejte pro změnu grilovací party u sebe! Čištění grilu se už bát nemusíte.  

Mefisto Vám pomůže    

Grilování se těší výrazně větší oblibě než klasické vaření či pečení. Tento způsob přípravy pokrmů je méně pracný, více zábavný a hlavně jídlo z grilu má nezaměnitelnou chuť. Je tu však jedna velká nevýhoda. Grilovací rošt se nedá mýt v myčce nádobí. Jeho údržba proto donedávna patřila mezi nejméně příjemné domácí práce. Ovšem jen do té doby, než se na trhu objevil speciální gel na čištění grilů Mefisto.            

Ďábelsky rychlé a snadné!

Ne náhodou se výrobce při vymýšlení názvu inspiroval světem pekelníků. S Mefistem je totiž čištění grilovacího roštu ďábelsky rychlé a čertovsky snadné. Stačí vzít do ruky láhev s mechanickým rozprašovačem, nanést gel na znečištěné části grilu, nechat 10 minut působit, mezitím můžete třeba rozdělat oheň, a pak povrch setřít a omýt teplou vodou. Hotovo, gril je připraven!

Rošt je krásně čistý, bez mastnoty a dalších nečistot, které by mohly znehodnocovat chuť grilovaných pochoutek, a dokonce ohrožovat Vaše zdraví. Přece jen spaliny jsou karcinogenní. Takže milí přátelé, grilovací party můžete klidně uspořádat u sebe doma. Náročné čištění grilu už nehrozí.

 

Konec drhnutí a škrábání!

Mefisto se hodí mít po ruce, i když se venku ochladí a my si raději zalezeme do obývacího pokoje pěkně ke krbu. Tento speciální gel si totiž hravě poradí také s čištěním krbových skel. Použití je přitom obdobné jako při čištění grilu. Nastříkáte, necháte působit, setřete a omyjete. Žádné složité drhnutí nebo škrábání!  

 

Náš tip: Pokud jste pozvání na grilování, buďte originální a praktiční zároveň, a místo láhve vína či skleničky hořčice raději přineste čisticí gel Mefisto. Najdete ho na stránkách známého českého dodavatele chemických výrobků www.druchema.cz. Užijte si skvělou grilovací sezónu!

« zpět na přehled článků