Skočit na obsah

Lepidlo Herkules opět zvítězilo v anketě „Čtenáři Receptáře doporučují“


Legendární lepidlo Herkules opět zvítězilo v anketě „Čtenáři Receptáře doporučují.“

A to již poosmé za sebou!

Herkules opět ovládl kategorii Lepidel a tmelů a navázal tak na předešlé vítězné ročníky. Vítězství v anketě zároveň opět dokazuje, že společnost Druchema, která lepidlo vyrábí, našla ten správný recept, jak legendární lepidlo, které na našem trhu funguje již více jak 50 let, přiblížit i mladší generaci a zároveň s citem, a přitom funkčně provést redesign.

Od podzimu 2022 uvedeme na trh dvě atraktivní novinky v kategorii tyčinek: Herkules Neon v zářivých barvách a Herkules parfémované tužky se dvěma zajímavými vůněmi.

Snažíme se nevzít tak uživatelům to, na co jsou po léta zvyklí, a navíc jim lepidla Herkules ještě více přizpůsobit, aby se jim s nimi pracovalo lépe a aby i jejich design odpovídal 21. století.

Připomeňme, že Druchema rozšířila před několika lety svoje portfolio lepidel o další českou legendární značku Kanagom, kterou koupila a díky které vykryla mezeru ve vlastním portfoliu lepidel. Kanagom tak již v rukou Druchemy prošel tento rok redesignem a vylepšena byla i jeho uživatelská přívětivost, aby s ním lepení bylo snazší a pohodlnější. Řada Kanagom byla rozšířena o 3 novinky Kanagom na sklo, kůži a dřevo.

https://www.druchema.cz/k59-lepidla

« zpět na přehled článků