Skočit na obsah

MEFISTO Na krbová skla vyčistí saze a mastnotu dokonale a snadno


I když to zatím tak nevypadá, zanedlouho přijede podzim a s ním i plno krásných chvilek pro majitele krbů. Kde jinde totiž trávit sychravé podzimní večery než u tepla krbu. Pokud si plameny z vašeho krbu chcete maximálně užít, potom pro vás máme tip – pořiďte si čistící připravek MEFISTO Na krbová skla – překvapí vás svou silou.

Vyčistí vše dokonale

Krby jsou sice krásná věc, ale pokud je sklo jejich dvířek špinavé od sazí a mastnoty je to katastrofa. Pokud doma krb máte, potom jistě víte, že se saze a mastnota odstraňují jen velmi těžko. Nyní je tomu ale už konec! Tedy v případě pokud vsadíte na přípravek MEFISTO Na krbová skla, který je k odstraňování tohoto druhu nečistot přímo stvořený.

Snadná práce zajištěna

Zapomeňte na složité drhnutí nebo škrábání. S přípravkem MEFISTO Na kbová skla jde vše snadno a především rychle. Jedná se totiž o přípravek s praktickým mechanickým rozprašovačem. Vše tak probíhá velmi snadno – přípravek MEFISTO jednoduše nanesete – tedy nastříkáte – na plochu, kterou chcete čistit – pozor: vše musí probíhat za studena. Gel vytvoří rovnoměrnou slabou vrstvu a začne působit. Zhruba 10 minut vše necháte tak, jak je a poté pouze uvolněnou nečistotu setřete a povrch omyjte vodou. Jak snadné že? Výsledek bude dokonalý. MEFISTO Na krbová skla je určený pro odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu skel dvířek krbových kamen i prosklených vložek krbů. Spolehlivě vyčistí i krbové nářadí nebo součásti grilu, keramické obklady nebo dlažbu. Těšit se můžete i na velmi příjemnou vůni červeného pomeranče.

« zpět na přehled článků