Registrace velkoobchodu

Vaše žádost o registraci bude zaslána k ověření údajů. Po vyplnění a odeslání formuláře vyčkejte, až naše obchodní oddělení ověří Vaši žádost a odešle Vám e-mailem potvrzení včetně přihlašovacích údajů. Po obdržení schválení registrace a přihlašovacích údajů se přihlaste kliknutím na ikonu Přihlásit v pravém plovoucím menu.

POZOR!!! Registrace do tohoto e-shopu je určena pouze zákazníkům v rámci ČR. V případě, že požadujete doručení zboží do jiné země, obraťte se na naše oddělení zahraničního obchodu.

Údaje organizace (fakturační adresa)

Nevyplňujte při registraci adresu prodejny/pobočky, ale skutečnou fakturační adresu. Dodací adresu můžete později po přihlášení vyplnit v nastavení uživatele nebo přímo v objednávce.
* Obchodní jméno:
* IČ:
DIČ:
* Ulice s čísly:
* Obec:
* PSČ:
Země:
* E-mail:
* Telefon:
Fax:
Poznámka:

Přihlašovací údaje správce (správce může přidávat nové uživatele a měnit nastavení a informace o organizaci)

* Jméno:
* Přijmení:
* E-mail (přihlašovací jméno):
* Telefon:
** Souhlas se zasíláním obchodních sdělení
* Opište kód z obrázku:

UPOZORNĚNÍ!!! Odesláním tohoto registračního formuláře dáváte souhlas s podmínkami ochrany vašeho soukromí, zejména se zpracováním osobních údajů na základě zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit

** Souhlas pro účely zařazení do databáze a následné zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb.

Skivo
GOLEM
Herkules
OVO
Mefisto
TAGAL
Kumatox
Lihové MOŘIDLO na dřevo
TEXBA
Dispercoll
START
Tempo