Datum 22.2.2017

Legendární lepidlo Herkules zvítězilo ve čtenářské anketě časopisu Receptář i v tomto roce, a to už potřetí za sebou!

Celý článek »
Datum 10.8.2016

3 roky práce na redesignu produktů se vyplatil a už 2. rok po inovací se drží Herkules na předních příčkách svého segmentu, sbírá jedno ocenění za druhým a stále rozšiřuje své portfolio. Více v aktuálním vydání Marketing & Media a Dotyk.

Celý článek »
Datum 12.2.2016

Lepidlo Herkules není jen legendou, ale i skutečným unikátem! Nejen, že celé roky neodmyslitelně patří do našich domácnost, kanceláří, škol a dílen, ale nyní sbírá ceny, kde jen se dá.

Celý článek »
Datum 6.10.2015

Dlouhé podzimní a zimní večery se blíží a s nimi i hledání vhodné zábavy. Tou může být třeba skládání puzzle, které navíc bystří, nejen dětskou, mysl.

Celý článek »
Datum 24.6.2015

Herkules slaví úspěchy a společně s nimi rozšiřuje i své portfolio legendárních lepidel. V těchto dnech přichází na trh lepicí tyčinka nové generace s příznačným názvem Herkules Mizím. Dokonale se hodí hlavně pro děti do škol, ale zamilujete si ji i v domácnostech nebo kancelářích.

Celý článek »
Datum 24.4.2015

Lepidlo Herkules je po loňské inovaci takovým „zlatým slavíkem“ mezi lepidly. Ani s léty neztrácí na oblibě, zákazníci jej milují, stále se k němu vrací a nepodlehli ani kouzlu mladších zahraničních lepidel.

 

Celý článek »
Datum 7.4.2015

Legendární a léty prověřené disperzní lepidlo Herkules už dávno není jen na drobné domácí lepení.

Celý článek »
Datum 10.2.2015

Legendární lepidlo Herkules a jedna z vlajkových lodí společnosti Druchema, které loni prošlo výraznou inovací, sklízí úspěchy i nadále.

Celý článek »
Datum 7.1.2015

Lepidla Herkules a Dispercoll získaly novou certifikaci od Technického a zkušební ústavu podle normy ČSN EN 71-3 o zdravotní nezávadnosti.

 

Celý článek »
<< < 1/2 | 2 > >>
Skivo
GOLEM
Herkules
OVO
Mefisto
TAGAL
Kumatox
Lihové MOŘIDLO na dřevo
TEXBA
Dispercoll
START
Tempo